آموزش ها

آموزش تار در کرج

آموزش تار در کرج که یکی از سازهای اصیل ایرانی است. به طور تخصصی در آموزشگاه موسیقی سینمایی پُل واقع در مهرشهر کرج انجام می‌گردد. این آموزشگاه با در نظر داشتن بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی تحت نظارت اساتید مجرب کرج را به هنرجویان علاقمند ارائه می‌دهد.   

آموزش تار در کرج

ساختمان ساز تار

تار سازی است دارای ۶ سیم و متشکل از دو کاسۀ بزرگ و کوچک. به شکلی که صدایی حجیم و پر طنین را به گوش شنونده می‌رساند و رنگ آمیزیِ اصوات در این ساز بسیار متنوع است. همانطور که در شیوه ها و مکاتب مختلف نوازندگیِ اساتیدِ این ساز، این موضوع را با کمی دقت می‌توان دریافت و شنید.

پوستی که بر روی کاسۀ این ساز کشیده شده، صدای این ساز را منحصر به فرد کرده است. گویی که این اصوات از تاریخی که بر این مرز و بوم و مردمش گذشته حکایت دارند.

تدریس تار در کرج - کلاس تار در کرج

برخی تار را شاه سازِ سازهای ایرانی می‌دانند. این ساز در صدادهی گروه نوازی موسیقی ایرانی، نقشی کلیدی و پر رنگ داشته و دارد. به شکلی که می‌توان از آن به عنوان یکی از ارکان مهم سازبندی گروه نوازی در موسیقی ایرانی یاد کرد.

آموزشگاه پُل موزیک جهت تدریس تار برنامه های آموزشی مدون و طبقه بندی شده‌ای در گروه‌های سنی مختلف ارائه داده است. هنرجویان علاقمند به شرکت در کلاس تار در مهرشهر می‌توانند برای دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل فرمایند.

آموزش تار در مهرشهر - تدریس تار در مهرشهر

آموزش تار در کرج
کلاس تار در مهرشهر

 پُل موزیک از برترین آموزشگاه‌های موسیقی مهرشهر کرج می‌باشد. این مجموعه پیشرو در آموزش‌های تخصصی سازهای ایرانی نظیر آموزش تار در کرج و آموزش سه‌تار، سنتور و غیره ، سازهای کلاسیک و همچنین آموزش آواز در کنار شما است. ما مسیر یادگیری و تقویت استعدادهای شما را هموار می‌کنیم.

جهت آشنایی با سایر آموزش‌های موسیقی مجموعه پُل موزیک کلیک نمایید.

آموزش ساز ویولن در کرج 

تدریس ساز پیانو در کرج

آموزش سنتور در کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید