آموزش ها

آموزش تمبک در کرج

آموزش تمبک در کرج یا همان فراگیری آموزش ساز تنبک در کرج تحت نظارت سرکار خانم خوانساری با برترین به روزترین تکنیک‌های آموزشی اساتید مجرب و در بهترین آموزشگاه موسیقی مهرشهر ارائه می‌گردد.  تمبک از جمله سازهایی است که خالق ریتم های  بسیار شاد و دلنوازی است. 
این ساز مرسوم ترین ساز از دسته‌ی سازهای کوبه‌ای که در سراسر ایران مورد استقبال علاقمندان برای آموزش و یادگیری قرار می‌گیرد تمبک است. یادگیری این ساز محدودیت سنی ندارد و کودکان و بزرگسالان در صورت داشتن علاقه و استعداد برای شرکت در کلاس تمبک در مهرشهر کرج می‌توانند بهترین ریتم ها را با آن بنوازند.

آموزش تمبک در کرج

در طی سال‌های گذشته تمبک درعرصه موسیقی پیشرفت‌های خوبی داشته است. به طوری که توانست عنوان یک ساز مستقل را برای خود ثبت کند. این ساز بیشتر برای اجرای تکنوازی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

تدریس تمبک در کرج - کلاس تمبک در کرج

به طور عامیانه و بر اثر عاداتی که در گویش مردم وجود دارد تمبک را تنبک هم ابراز می‌کنند. ریشه‌ی فرهنگی این ساز کوبه ای برخواسته از اصالت ایرانی است.
از منظر سازشناسی این ساز پوستی، همچنین می‌تواند یکی از اجزای طبل‌های جام شکل باشد. 

آموزش تمبک در کرج

همانطور که تصویر مشاهده می‌فرمایید اجزای اصلی و تشکیل دهنده ساز تمبک عبارتند از :
پوست ،دهانه بزرگ، تنه، پا، گلویی، دهانه کوچک یا (کالیبر)

یک ترفند جالب در مورد نواختن این ساز این است که علاوه بر استفاده از دست‌ها می‌توانید با کمک اشیا خارجی مانند استفاده از یک حلقه در انگشت میانی و زدن ضربه بر روی قسمت پوست و شیارهای روی قسمت تنه آواها و صداهای متنوی تولید کرد. 

آموزش تنبک در مهرشهر - تدریس تنبک در مهرشهر

این ساز کوبه ای یکی از بهترین سازهای ریتمیک است. همانطور که می‌دانید شرکت در کلاس تنبک در کرج از سنین پایین و برای بزرگسالان در آموزشگاه پُل موزیک میسر می‌باشد. ما در این آموزشگاه برای تقویت استعداد هنر آموزانمان و ارائه بهترین اصول آموزش تنبک در کرج برنامه های آموزشی مدون تدوین نموده ایم.  
برای اطلاع از شروع و نحوه برگذاری کلاس‌ها و چگونگی آموزش تمبک در کرج با کارشناسان ما در پُل موزیک تماس بگیرید. ما شما عزیزان علاقمند به یادگیری موسیقی و ساز تنبک را همراهی می‌کنیم. 

 پُل موزیک خدمات آموزشی خود را در زمینه آموزش انواع سازهای اصیل ایرانی مانند آموزش کمانچه در کرج، و انواع سازهای کلاسیک مانند آموزش ویولن در کرج، تدریس آواز درکرج در سبک های پاپ، لاتین و سنتی و همچنین استعدادیابی کودکان و موسیقی کودک برای شما هنر آموزان گرامی ارائه می‌دهد.

کلاس تنبک در مهرشهر

همانطور که می‌دانید آموزش تنبک در کرج از سنین کودکی آغاز می‌شود. معمولا برای آموزش کودکان در کلاس‌ تنبک در کرج از تمبک‌هایی با سایز کوچکتر که متناسب با جسه و توان نگهداری کودکان است توصیه می‌شود.
توجه به این نکته که کودکان در سنین پایین توان یادگیری بالایی دارند مهم است، اما دقت به اینکه زمانبندی آموزش‌ها و حضور آنها درکلاس نباید به گونه ای تنظیم شود که کودکان از طی کردن زمان آموزش خسته و دلزده شوند
اهمیت ویژه ای دارد. ایجاد فضایی ما در آموزشگاه پل موزیک برای داشتن آموزشی صحیح کاملا اصولی این نکات ریز و مهم را بسیار مورد توجه و شاد و مفرح در حین تایم آموزشی را برای هنرآموزان گرامی سر لوحه خود قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید