آموزش ها

آموزش پیانو در کرج

آموزش پیانو در کرج منطقه مهرشهر

آموزش پیانو در کرج یکی از آموزش‌های پرطرف‌دار از میان سازهای دارای صفحه کلید می‌باشد. آموزشگاه موسیقی پُل برگذار کننده کلاس های تخصصی آموزش ساز پیانو در منطقه مهرشهر کرج می‌باشد. تدریس ساز پیانو بر اساس رده بندی مبتدی تا حرفه‌ای و برای گروه های سنی خردسال تا بزرگسال به صورت مجزا انجام می‌شود. 

آموزش پیانو در کرج

تدریس پیانو در کرج - کلاس پیانو در کرج

آموزشگاه موسیقی پُل یکی از بهترین آموزشگاه‌های تدریس پیانو در منطقه مهرشهر کرج است. این مجموعه در تلاش است تا با بکارگیری تجارب اساتید برتر آموزشی و استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز فرآیند آموزشی مفید و کاربردی برای هنر آموزان خود به ارمغان آورد.

آموزش پیانو در کرج
استاد بهناز موحد مدرس پیانو

تدریس ساز پیانو در مهرشهر می‌تواند به صورت گروهی و انفرادی هم صورت بگیرد. مزایای یادگیری ساز پیانو به صورت گروهی در این است که شما با مشارکت و رقابت سالم با همکلاسی‌های خود در محیطی شاد و پویا به آموزشی بهتر دست پیدا می‌کنید. 

جهت در یافت اطلاعات پیرامون ثبت نام و چگونگی برگذاری کلاس ها و برنامه هفتگی آموزش پیانو در کرج با کارشناسان آموزشگاه پل موزیک تماس حاصل فرمایید. 

آموزش پیانو در کرج - تدریس پیانو در مهرشهر

آموزش پیانو در کرج
استاد هانی رجبی

برترین اساتید آموزش پیانو در کرج را در اموزشگاه پل موزیک ملاقات کنید. 
پیانو یکی از سازهای صفحه کلیددار و مشهورترین آن است. صدای پیانو در اثر برخورد چکش‌هایی با سیم‌های فلزی آن در داخل جعبه چوبی تولید می‌شود. این چکش‌ها در اثر فشرده شدن کلیدها (کلاویه‌ها) به حرکت در می‌آیند. سیم‌های پیانو به صفحه صدا متصل شده‌اند. که نقش تقویت کننده صدای آن‌ها را دارد. بین سازهای معمول پیانو بالاترین دامنه صوتی را دارد (به جز ارگ کلیسا).

در شکل فعلی‌اش هشت اکتاو دارد، در مقایسه با ساز ویولون تنها قادر به تولید حدود پنج اکتاو می‌باشد.

اجزای ساز پیانو

سازی است دارای یک ردیف شستی و سیم های فلزی که با ضربه زدن بر روی شستی ها و در نهایت با کوبش چکش بر روی سیم ها به صدا در می آید.
به شستی های پیانو “کلاویه” گفته می شود. پیانو با دو دست نواخته می شود به همین دلیل نت نویسی آن با حامل مضاعف صورت می گیرد.
جلوی پاهای نوازنده دو یا سه پدال وجود دارد.
پدال سمت راست، پدالِ نگه دارنده ی صدا می باشد که باعث می شود حتی پس از برداشتن انگشت نوازنده از روی کلاویه باز هم صدای نت ادامه یاید و قطع نشود.
 و کاربرد پدال وسط برای کم کردن صدا می باشد.
 همچنین از پدال سمت چپ، پدالِ تک سیم یا پدال ملایم نیز نامیده می شود که صدای حاصله را بسیار نرم و ظرف جلوه می دهد که برای همراهی با خواننده مناسب می‌باشد.

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی کرج و منطقه مهرشهر پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با آموزشگاه پل تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید